[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Форум альпклубу "Вершина" » Куточок графомана » Боржава зимова (похід на Боржаву 13-14.02.2010)
Боржава зимова
FistashkaДата: Понеділок, 15.02.2010, 00:09 | Повідомлення # 1
ІІІ розряд
Група: Перевірені
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю усіх причетних з успішним походом на Боржаву!
Повним складом, не дивлячись на непогоду і відсутность орієнтирів, все ж дійшли до пірамідоподібної констукції на Вершині гори Великий Верх! (1598 м.н.р.м.)
Ділимось враженнями і фото biggrin !!!!!!

для гір необхідні м'язи і на мізках... :)

_BuR_Дата: Вівторок, 16.02.2010, 15:42 | Повідомлення # 2
Новачок
дякую і тб вітаю)
Не памятаю таких походів, щоб враження були негативними).
Цього разу вони найкращі.
Фото будуть сьогодні-завтра,

"Ділимось враженнями і фото" а твої де?

HrystkaДата: Вівторок, 16.02.2010, 20:39 | Повідомлення # 3
Новачок
Репутація: 0
Фісташка, це ти мене надихнула на цей похід)) красно дякую
Враження просто чудові, хочеться знов у гори.
Дякую всій групі за підтримку моральну і не тільки smile

Strange_RДата: Вівторок, 16.02.2010, 21:12 | Повідомлення # 4
Міністр правди
Група: Адміністратори
молодці ) не скажу за всіх відсутніх в поході, але як мінімум Дімка, Тарасьєв і я Вам заздрили. Зранку в суботу на стенді (до початку снігопаду) - навіть всі хором )

FistashkaДата: Вівторок, 16.02.2010, 22:03 | Повідомлення # 5
ІІІ розряд
Quote (_BuR_)
"Ділимось враженнями і фото" а твої де?

просимо адміна , він же Strange_R створити альбом "Боржава зимова" і дати доступ до завантаження фото smile

Snezhniy_barsukДата: Середа, 17.02.2010, 00:04 | Повідомлення # 6
Panthera uncia jr.
Ха! Стенд! Тоже мне испугали! А вы там кирпичищищи из снега вырезали? Вы собаку-барабаку по имени Собака видели? А вас сааамые крутые тётки из Мукачево нах посылали на том простом основании, что они из Мукачево? cool cool cool То-то же!

Strange_RДата: Середа, 17.02.2010, 01:04 | Повідомлення # 7
Міністр правди
Fistashka, альбом готовий, додавайте фото. Якщо виникнуть якісь проблеми - пишіть в аську 55115632. Або в Скайп: st_range_r
http://vershyna.at.ua/photo/borzhava_romantichna_13_14_ljutogo_2010/14

Snezhniy_barsuk, от з цього місця, будь-ласка, з подробицями, шановна Наталіє Володимирівно ) а то в нас тут брак інформації і системна криза спілкування )
іншими словами - пишіть іще і приходьте до нас на стенда. )

AtamanДата: Середа, 17.02.2010, 10:31 | Повідомлення # 8
Білокура бєстія
Quote (Snezhniy_barsuk)
А вас сааамые крутые тётки из Мукачево нах посылали

Наташенька, вы просто не умеете общаться с тётками из Мукачево :-) Вообще, они обычно довольно радушны и обходительны

ChahlДата: Середа, 17.02.2010, 10:58 | Повідомлення # 9
УМ! мане падме хУМ!
Група: Модератори
И при правильном подходе угощают пирожками...

chupakabraДата: Середа, 17.02.2010, 18:11 | Повідомлення # 10
Новачок
Quote (Chahl)
И при правильном подходе угощают пирожками...

Эт ты про какие пирожки...? tongue Извиняюсь, я после наркоза и немного разыгралась моя и так извращенная фантазия.... biggrin

chupakabra forever!!!

Snezhniy_barsukДата: Середа, 17.02.2010, 20:53 | Повідомлення # 11
Panthera uncia jr.
какие такие пирожки? cool нас они тока матом угостили))) Это неправильные мукачевские тётки и пирожки у них неправильные! А насчёт подхода, Дима, может, ты и прав, но представшие нашему взору три пьяные "торбы з дустом" - исключение из всех правил, к ним можно подходить только с обрезом наперевес, а лучше - с лопатой поувесистей wacko

Додано (17.02.2010, 20:53)
---------------------------------------------
chupakabra, что за наркоз??? Ты опять летал во сне!?!!!??!!

Strange_RДата: Четвер, 18.02.2010, 11:02 | Повідомлення # 12
Міністр правди
відправили б до тих тьоток Діму молодого-красівого-грудь-колєсом, вони б не те що пиріжками, - клубнічкою пригостили )))

Snezhniy_barsukДата: Четвер, 18.02.2010, 17:45 | Повідомлення # 13
Panthera uncia jr.
Яка клубнічка! Там справжнісінькі доморощені упирі, мєйд-ін-юкрейн! Руки дебелі, ноги дебелі, коса до попи, а попа - шо Бразилія!Тама пики - ВО! Зубищі - ВО! cool Дімку би такими зубищищами захряцали б разом з красатой, грудью і калєсом tongue

FistashkaДата: Четвер, 18.02.2010, 22:44 | Повідомлення # 14
ІІІ розряд
завантажила фото... більше є В контакті
http://vkontakte.ru/album13624513_104913449

Сподіваюсь, що Юра завантажить свої, то мають бути неймовірні фото!! smile

Додано (18.02.2010, 22:44)
---------------------------------------------
Вирішила враження дописати....
Мандрівка розпочалась з рідної «мукачівки» в якій їхала купа знайомого народу хто куди: то на Сосульку, то на лижі, то на Гимбу за фрірайдом, то на Боржаву, от як ми . Погода видавалася погожою. Йшлося легко і на піднесенні, аж доки не вийшли вище обсерваторії : шквальний вітер, погода - молоко морожене …. добрели до метеостанції, де вирішили зі снігового намету зробити стінки та отаборитися. Стіни намурували круті, бо було з чого їх на вирізати та не зовсім було чим, бо лопат на стільки охочих робочих рук не набрали… довелось мені піти в «об’єкт під охороною», щоб позичити якої лопати. На щастя, охоронці території виявились привітними і лопату позичили. Та не судилось тій лопаті довго нам служити…зламалась. А я потім ламала голову, як таку поламану віддавати… могорича ж то нема. Довелось розплачуватись «чим рюкзак багатий»… подруга Христя дістала з припасів ковбасу…Дрогобицьку. З горем навпіл розплатились…До того ж на допомогу прибігла собака-барабака, він же «Бровко», який активно приймав участь у відстоюванні наших інтересів.
Отаборившись ( а в нас були номера багато зіркові «люкс «і «люкс») , приготувавши «кашерну» вечерю були повністю щасливі і готові до вечірніх концертів під дримбу. На нас спустилась благодать…
Просипались ми дуже романтично… під запах м’ятного чаю у чотирьох в майже двомісній палатці під серенади «Фігаро» в оригінальному і неповторному італійському виконанні щирої української душі в обіймах з сирими важкими «вібрамами», що тепло вигрівалися всю ніч з нами у спальниках( як відзначила Наташа) …
Згадались слова Віталіка з славнозвісного подвигу «Віталіка» я «шиз..ю от етіх туристів, коториє торчать тут по 10 днів»… не просипався Віталік так на Боржаві, …ех…не просипався…. По іншому би заголосив….
Далі вирушили на пошуки вершини Великий Верх! (1598 м.н.р.м.). На пошуки, бо не були впевнені що вийдемо саме на Великий Верх в таку погоду без орієнтирів. Інтуїція не підводила, компас допомагав і крок за кроком дійшли все ж до пірамідоподібної конструкції на Вершині повним складом! На здивування на вершині ми були не самі – зустріли лижників «ветеранів» з Чехії, які піднялись на вершину з іншого боку з метою фрірайду. Дорогою до табору ми мали кілька дуетних концертів на замовлення на дримбах від Юри та Наташі, вітер додавав і свої ноти- виходило чудово і незабутньо. Згодом обід і згортання табору. Пора… Яким же був наш розпач, коли біля обсерваторії на спуску до Воловця небо розвиднілось і навіть на мить виглянуло сонце…
Дехто на Боржаві був вперше і хотілось би побачити ті красиві понорами з вершини. …Ну що ж іншим разом. Натомість я втішила, що можу показати ті пейзажі хоча б на фото…вони в мене є з Боржави у різні пори року…
Від понеділка до сьогодні не покидає відчуття, що хочу в гори… дуже хочу в гори…. як найвище, як на довше…
З вами теж таке буває?

chupakabraДата: П`ятниця, 19.02.2010, 00:22 | Повідомлення # 15
Новачок
Quote (Snezhniy_barsuk)

chupakabra, что за наркоз??? Ты опять летал во сне!?!!!??!!

Нет, не летал...Кричал!!! Ты Джими Хендрикса слышала?

chupakabra forever!!!

Форум » Форум альпклубу "Вершина" » Куточок графомана » Боржава зимова (похід на Боржаву 13-14.02.2010)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: